Son zamanlarda koltukaltı kılı uzatmak, bunu gizlememek bir moda ve aslında özgüven belirtisi haline geldi. Hatta bunu “feminizm” olarak yorumlayanı da gördüm ama o yorumu dikkate almayacağım.
Instagram’ da ilk karşılaştığım andan itibaren bu konudaki görüşüm aynı “zaten olması gereken hep buydu.” bu ne ‘acayip’ güzel ne de ‘acayip’ cirkin bi’ şey. Kayda değer 1 şey değil. Abartıldığı kadar yok, hatta bunun konu olarak açılıyor olması bile utanç verici bence. İnsan “biz ne ara bu hale geldik?” demeden edemiyor. Bu halden kastım doğal olmaya her şeyi canlı estetiğe almak.

Şimdi erkekler memeleri açık gezebiliyor, biz de gezeriz ya da erkekler kendilerini yolmuyorsa biz de yolmak zorunda değiliz konusuna girmeyeceğim. Bana göre kadın-erkek-kıl ilişkisinde asıl garip olan kendi kıllarını yolmayan erkeklerin kadınlarda bunu “iğrenç” ve “pis” bulması. Neden kardeşim sen terlemiyor musun?
Estetik ameliyatlar, rujlar, sivilce- leke kapatıcılar, korseler, sütyenler,saç şekillendiriciler, topuklular ve boy uzatıcı tabanlıklar. Daha niceleri.

Bütün bunları kullanmaktan memnun muyuz? hani derler ya toplum kurallarını kendin koyum ve şimdi onlara boyun eğmek zorundasın diye. ufak 1 hatırlatma olsun diye yazıyorum ben de zaten bu dandik yazıyı. Hapsolmaya devam etmek zorunda değilsin. Kendi boyunda hayatını sürdürebilirsin, memelerini gizlemek ya da kimsenin gözüne sokmak zorunda değilsin, o ikisi oradalar bunu zaten herkes biliyor bu konuda için rahat olsun, kilo özgürlük demek, çikolata demek, hala paranız varken çikolata yiyin, gözlükler dünyayı net görmek demek, “dört göz” olayına gelirsek; keşke gerçekten iki tane daha gözüm olsaydı ama ne yazık ki onlar cam, sivilce stres ya da ergenlik demek ve ikisinden de kaçmak imkansız, ayaklarının bebek MEZARI DEĞİL BEŞİĞİ kadar olması hızlı yürümeyi engeller belki ama hızlı yüzmede avantaj sağlar, kol kılları duyguları ifade etmeye yardımcı olur “ayyyy tüylerim diken diken oldu bakk.”

Normların umrunda olmadığını ama kılı pis bulduğunu söyleyenlere ithafen;
Banyo yapmayacak olan zaten tüylerini de yolsun saçlarını da kazıtsın ve hatta ben bu konuyla bizzat ilgileneceğim. Devletcancağızımıza banyo yapmamaya karar verdiğinizi bildirdiğinizde aylık ağda ve saç sakal kesim ücreti devlet tarafından karşılanacak.

Yapanı can-ı-gönülden kutluyorum, davayı haklı buluyorum ama ben yapmam diyenlere ithafen;
Çok ilginçsin gerçekten baboli. ölmeni “iki” gözle bekliyorum (4 gözüm olsaydı daha çabuk ölür müydün?”

Hey bundan sonra kuralları ben koyuyorum. Basit adımlardan başlayalım.
Destekli sütyen kullananlara tam 1 ay desteksiz kullanma süresi veriyorum. alışma süreci olması için ama üre dolunca bütün sütyenler en yakın sütyen imha merkezine teslim edilecek. Zaten desteksiz kullananlar hemen yarın koşa koşa yakmaya gönder o takkeleri!
Banyo yapmamaya karar vermiş olanlar kaşlar ( alnınızdan akan terle kör olun diye), kirpikler ( gözünüze giren tozla kör olun diye) kulak içi ( tazdan sağır olun diye), burun içi (ciğerleriniz tozla dolsun diye) kılları da dahil olmak üzere bütün kıllarını her ay başı her ne pahasına olursa olsun yolduracaklar. Banyo yapacaklar sağlık sınırlarına kadar serbest.
Kilo gizleyici korseler takmak yasak, yakalanılırsa tek eferde 17 blok çikolata yedirilecek.
Doğal renkler haricindeki bütün makyaj malzemeleri derhal imha edilecek ve üretimi, en azından alımı durdurulacak.
Kendi boyunu gizleyen görünürse ayakları kesilecek.

bir gün bana çok teşekkür edeceksiniz ama o zamana kadar alışkanlıklarınızın üretimini tüketimini yaşayışını dur-du-ru-yo-rum!

Sizi seviyorum.