Mersin merkezli yayımlanan ve ülke genelinde birkaç şehirde boy gösteren Geyik Fanzin, beşinci sayısının yayımlanışını şöyle duyurdu :

çıkışının birinci senesine yaklaşırken geyik 5 oldu. yağan yağmur karşısında kupkuru, düşüşte olan bitcoin karşısında yeni kripto para arayışında ve üniversite sınavının karşısında dimdik olan geyik son sayıda simetri aşığı olanlar için sürprizler hazırlamayı unutmadı!

bu sayıda şiirleriyle sıla, aykut kutucu, harun dadaş, yalım aydın, öykü ve bir de ithaf var. karettalardan, ölülerdan, kara çarşaflardan ve tuzaklardan oluşan şiirlere düzyazılarıyla feyruz, nebil aksel, kemal, ali dikli, idris ve uğur aydoğan eşlik ediyor. sevda uşağı, berberde biten aşk hikayesi, garip bir günlük, deli hükümdar, örnek arkadaşlık ve mp3 içeren bu yazıları okumadan geçmek olmaz!

ezgi arda ve melda atıcı’nın çizim ve kolajları bir bakana adeta 3. bir göz açtırıyor. bkz: 10. sayfa. ne demişler çizerleri olmadan geyik, ayaz ortasında kalmış kürksüz bir ayıya(?) benzer.

son olarak geyik, hayranı olduğu lin pesto ile kısa röportajını bütün synth severlere armağan etmektense büyük memnuniyet duyuyor. diğer 5’in katlarında görüşmek üzere.