Geyik Fanzin’in Beşinci Sayısı Çıktı!

Mersin merkezli yayımlanan ve ülke genelinde birkaç şehirde boy gösteren Geyik Fanzin, beşinci sayısının yayımlanışını şöyle duyurdu :

çıkışının birinci senesine yaklaşırken geyik 5 oldu. yağan yağmur karşısında kupkuru, düşüşte olan bitcoin karşısında yeni kripto para arayışında ve üniversite sınavının karşısında dimdik olan geyik son sayıda simetri aşığı olanlar için sürprizler hazırlamayı unutmadı!

bu sayıda şiirleriyle sıla, aykut kutucu, harun dadaş, yalım aydın, öykü ve bir de ithaf var. karettalardan, ölülerdan, kara çarşaflardan ve tuzaklardan oluşan şiirlere düzyazılarıyla feyruz, nebil aksel, kemal, ali dikli, idris ve uğur aydoğan eşlik ediyor. sevda uşağı, berberde biten aşk hikayesi, garip bir günlük, deli hükümdar, örnek arkadaşlık ve mp3 içeren bu yazıları okumadan geçmek olmaz!

ezgi arda ve melda atıcı’nın çizim ve kolajları bir bakana adeta 3. bir göz açtırıyor. bkz: 10. sayfa. ne demişler çizerleri olmadan geyik, ayaz ortasında kalmış kürksüz bir ayıya(?) benzer.

son olarak geyik, hayranı olduğu lin pesto ile kısa röportajını bütün synth severlere armağan etmektense büyük memnuniyet duyuyor. diğer 5’in katlarında görüşmek üzere.

Please follow and like us:
Yalım Aydın

Yalım Aydın

Belirli bir hayat kalitesinin üzerindeki insanlara fazla bir şey vaat etmiyor olsam da 2015’ten bu yana edebiyat ve müzik alanındaki çalışmalarımı fanzinler ve dergiler aracılığıyla paylaşıyorum. Bugüne kadar Sokak Edebiyatı Fanzin, Kopya Fanzin, Solo Fanzin, CosmicZion Zine, Ekinoks Fanzin, Aykırı Karga Fanzin, Mavera Fanzin, Çığlık Fanzin, Giyotin Fanzin, Geyik Fanzin, Mevsim Fanzin, Firar Fanzin, Lemur Dergi, Porsuk Dergi, Gece Dergi ve Söylenti Dergi’ye katkıda bulundum. Bence sokağın, sokakta yaşanılanların veya yaşayanların edebiyatın dışında bırakılabilmesi veya onların edebiyat dışında kalması imkansız. Bu yüzden yazmaya, edebiyatla uğraşmaya ve uğraşanlara dayanak olmaya hayatım boyunca devam edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir